Kadootjes, accessoires en digitaal leuks

Zomer Deal Dagen bij titatimi

Elke dag in juli een leuke deal op een specifiek item of merk! Klik hier en ontdek de deal van de dag! Plaats je een bestelling in juli of doe je een aankoop in de winkel? Dan maak je kans op een verrassingspakket met 31 kadootjes!

Winkeltje van Anne: handzeep - veel liefs goudfolie

€12,95
Deze luxe fles handzeep is prachtig! De fles is mat afgewerkt met shiny goudfolie. In de fles zit maar liefst 500ML handzeep en wij beloven: de geur is heerlijk bloemig!
3 in stock
Verzenden? €5,95/€6,95 Kies voor postpunt of thuisadres. GRATIS verzending vanaf €49.95
Kadootje maken? Laat weten bij opmerkingen :)

We hebben de geur van de zeep met extra veel zorg uitgekozen, een frisse bloemige geur waar je de hele dag aan wil ruiken en je elke keer weer blij van wordt. De zeep zit in een mooie amberkleurige fles van gerecycled plastic met een gouden/zwart pompje, de fles staat daarom ook nog eens mooi in de keuken of badkamer. 

Deze luxe handzeep is heerlijk als cadeautje, want wie wordt er nou niet blij van zo'n heerlijke geur en prachtige verpakking?

Specificaties

- Inhoud 500 ML
- 100% vegan
- Zeeppompje is vergrendelbaar
- Vrij van kleurstoffen 

Ingrediënten

Aqua; Sodium Laureth sulfate; Sodium Laureth-11 Carboxylate; Sodium Chloride; Cocamide DEA; Glycerin; Parfum; Citric acid; Hexyl cinnamal; Linalool; Triethylene Glycol; Benzyl Alcohol; Propylene glycol; Limonene; Magnesium Chloride; Methylchloroisothiazolinone; Methylisothiazolinone.

Merk: winkeltjevananne.nl

0 sterren op basis van 0 beoordelingen

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »