Kadootjes, oorbellen, handtassen en accessoires

Bij aankoop van 20 euro of meer krijg jij vandaag vrijdag 12 juni een GRATIS armbandje twv 5,95 euro.

Geldig in de webshop en de winkel ♥ Vandaag is de winkel extra lang open tot 20u want het is avondmarkt in Opwijk. Welkom in de winkel en de webshop X

Le marché sucré: oorbellen - zilver + fluo roze

€15,00
Opvallende oorhangers van Le marché sucré met een ovale vorm en fel kleuraccent. Licht, modern en perfect om je outfit extra pit te geven. Nikkel-, lood- en cadmiumvrij.
1 in stock
Verzenden? vanaf €4.95 Kies voor postpunt of thuisadres. GRATIS verzending vanaf €75
Kadootje maken? Laat weten bij opmerkingen :)

Deze oorhangers van Le marché sucré hebben een strak en modern ontwerp met een subtiel speels accent. De fijne ovale vorm wordt gecombineerd met een gekleurd element in het midden, wat zorgt voor een frisse en eigentijdse uitstraling.

De oorbellen zijn licht van gewicht en daardoor comfortabel om te dragen, zowel in het dagelijks leven als bij een meer geklede outfit. Dankzij het tijdloze design passen ze moeiteloos bij verschillende stijlen.

Verkrijgbaar in verschillende kleuren, zodat je eenvoudig kan afwisselen of een kleur kan kiezen die het best bij je outfit past.

Kenmerken:
Licht en comfortabel
Modern en tijdloos ontwerp
Verkrijgbaar in meerdere kleuren

Materiaal:
Nikkelvrij
Loodvrij
Cadmiumvrij

Perfect voor wie houdt van eenvoudige oorbellen met een subtiele twist.

0 sterren op basis van 0 beoordelingen

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »